Flexidium 400 – recenzja

access_time23.11.2020
Flexidium 400 - cena, skład i opinie

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest najczęściej występującym schorzeniem w obrębie układu ruchu. Wynika z zaburzeń jakości oraz ilości chrząstki stawowej, odpowiedzialnej za amortyzowanie ruchów stawów, a także ich przemieszczanie względem siebie. Może obejmować również kości, torebkę stawową, więzadła, ścięgna i mięsnie okalające staw. Z czasem prowadzi do niepełnosprawności oraz znacznego obniżenia standardu życia. Pamiętajmy, że dotyka nie tylko osoby starsze, ale może dotyczyć każdego – niezależnie od wieku. Poza przyczyną idiopatyczną, często wynika również z: urazu, zakażenia, innej choroby stawów lub jednostek współistniejących – cukrzycy czy nadczynności przytarczyc. Dlatego nie zwlekaj, nie zaniedbuj problemu i w razie wystąpienia długotrwałych objawów skontaktuj się z lekarzem, aby wdrożyć odpowiednie leczenie! 

Jak rozpoznać problem stawów? Zwróć uwagę na: 

1) Ból pojawiający się przy wykonywaniu ruchów, 

2) Sztywność stawów, pojawiąjącą się z reguły rano, 

3) Znaczne ograniczenie ruchomości w stawach, 

4) Trzeszczenia w czasie ruchu, 

5) Zniekształcenia stawów – charakterystyczne dla ostrej fazy choroby. 

Czynniki modyfikowalne i niemodyfikowalne  

1) Modyfikowalne: 

-Otyłość, prowadząca do przeciążenia stawów i tym samym ich zwyrodnienia oraz zniekształcenia. Warto w tym wypadku o siebie zadbać i unormalizować masę ciała. 

-Osłabienie mięśni, pełniących funkcję stabilizatora stawu. Niezwykle istotna jest nasza kondycja fizyczna. 

-Czynniki zawodowe tj. częste klęczenie, długotrwałe pozostawanie w jednej pozycji, nadmierne zginanie stawów czy podnoszenie ciężkich przedmiotów. Należy pamiętać o odpoczynku i usprawnianiu naszych stawów poprzez regularne ćwiczenia. 

-Uprawianie sportów, które może skutkować urazami, przeciążeniem stawów i w rezultacie ich dalszą niedyspozycją. Powinno się zwracać uwagę na zakres własnych możliwości, trenować z głową i umiarem. 

-Zaburzenia budowy stawu, które najczęściej są wrodzone i wymuszają wizyty u specjalistów, a nawet leczenie operacyjne. 

2) Niemodyfikowalne: 

-Wiek, im jesteśmy starsi, tym nasze stawy funkcjonują gorzej i wymagają szczególnego podejścia. 

-Płeć żeńska, kobiety chorują częściej, a ryzyko jest zwiększone po menopauzie. 

-Predyspozycje genetyczne, na które niestety nie mamy wpływu. 

Flexidium 400 – z ukłonem w stronę Twoich stawów 

Flexidium 400 to wielozadaniowy i wzbogacony o niezbędne Twoim stawom składniki preparat, stworzony z myślą o regeneracji, łagodzeniu dyskomfortu oraz wspomaganiu zmęczonego i nadwyrężonego układu ruchu. Naturalny i gwarantujący bezpieczeństwo stosowania. Co najważniejsze, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zdrowotne działanie Flexidium 400 potwierdza zadowolenie klientów oraz stanowisko specjalistów. Zalecany w sytuacji, gdy choroba jest już w pełni rozwinięta, jak również w celach profilaktycznych. Dedykowany zarówno sportowcom dla których wysoka aktywność fizyczna jest codziennością, ale również osobom wykonującym pracę bierną i siedzącą – szczególnie narażonym na chorobę zwyrodnieniową stawów. 

Flexidium 400 – Skład 

Preparat bazuje w 100% na składnikach pochodzenia naturalnego, co tym bardziej przemawia za jego bezpiecznym i prozdrowotnym wpływem na nasz organizm. Oparty na recepturze najwyższej próby i skrupulatnie dobranych elementach składowych. Zawiera przede wszystkim: kolagen, kwas, hialuronowy, kwas L-askorbinowy, biotynę, cynk oraz selen.  

Kolagen (400 mg) – najważniejsze i najpowszechniejsze białko, stanowiące budulec organizmu. Nazywany białkiem młodości, pełni rolę spoiwa występującego u człowieka naturalnie. Za jego sprawą tkanki są odporne na rozciąganie. Dzięki zastosowaniu kolagenu rybiego w preparacie jego przyswajalność jest znacznie większa. 

Kwas hialuronowy (200 mg) – jest głównym składnikiem mazi stawowej. Wykazuje działanie ochronne i odżywiające. Doskonale nawilża. Powoduje, że chrząstki stawowe nie ocierają się o siebie i tym samym nie wywołują bólu.  

Kwas L-askorbinowy (100% referencyjnej wartości spożycia) – jedna z podstawowych witamin rozpuszczalnych wodzie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Stanowi silny przeciwutleniacz i wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Wspomaga nasz układ odpornościowy i zapobiega osłabieniu. Osiąga dużą korelację z kolagenem i tym samym bezpośrednio oddziałuje na układ ruchu. Zabezpiecza skórę, włosy oraz układ krwionośny. Witamina C hamuje proces zwyrodnieniowy i usprawnia chrząstkę stawową. 

Biotyna – nazywana witaminą H lub B7 pełni kluczową rolę w naszym organizmie. Jej niedobór może prowadzić do stanu zapalnego stawów i mięśni. Współgra ze składnikami wpływającym na poprawę stanu w przypadku patologii w obrębie układu ruchu. Każdemu dobrze znany jest jej ogromny wpływ na skórę, włosy oraz paznokcie. 

Cynk (150% RWS) – niezwykle istotny makroelement. Jego niedostatek prowadzi do trudności w codziennym poruszaniu się oraz dolegliwościami bólowymi stawów 

Selen (150% RWS) – jeden z ważniejszych mikroelementów. Niweluje ból, a jego niedobór może zwiększać ryzyko choroby zwyrodnieniowej stanu kolanowego.  

Flexidium 400 – efekty 

Suplement Flexidium 400 dzięki swojej silnie skoncentrowanej formule dociera prosto do miejsca, w którym znajduje się nieprawidłowość w stawie i obejmuje go swoim działaniem. Wpływa na wzrost produkcji cennej mazi stawowej, która wpływa na amortyzację i kompleksową regenerację zmienionych chorobowo stawów. Powstałe w wyniku zwyrodnienia mikroubytki ulegają wypełnieniu, a stawy mogą na nowo funkcjonować bez zarzutu. Poruszanie się nie będzie sprawiało już większego problemu, dotychczasowe życie wróci do normalności, a uciążliwe bóle staną się tylko niemiłym wspomnieniem. Stosowanie preparatu Flexidium 400 prowadzi do zwiększenia gęstości i mineralizacji koścca. Dodatkowo spowalnia proces starzenia się kości i tworzy naturalną ochronę przez kolejnymi zmianami zwyrodnieniowymi. Wykazuje tym samym działanie: przyczynowe, objawowe oraz profilaktyczne. Wczesne zadbanie o nasz układu ruchu, przyniesie rezultaty w przyszłości! 

Flexidium 400 – jak stosować? 

Flexidium 400 jest preparatem w postaci kapsułek, przeznaczonym do podania doustnego. Zawsze należy zapoznać się z wszelkimi zaleceniami producenta oraz dołączoną do opakowania ulotką. Zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie do posiłku – śniadania oraz kolacji. Należy je popijać szklanką wody. Minimalny okres stosowania wynosi 3 miesiace. Tyle wystarczy, aby uzyskać pierwsze efekty. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy organizm jest inny, więc proces adaptacji do danego preparatu może bywać różny. Flexidium 400 jak każdy preparat tego typu powinno się przechowywać w ciemnym oraz suchym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze 15-25°C. Po upłynięciu zamieszczonego na opakowaniu terminu ważności jest niezdatny do spożycia. Suplement nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 16 roku życia, a także u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Producent kategorycznie zakazuje przyjmowania Flexidium 400 w przypadku alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników lub przerwania kuracji, gdy taki objaw pojawi się w jej trakcie. Nie należy przekraczać wskazanej dawki dobowej, pomimo braku stwierdzenia objawów niepożądanych w takim wypadku. 

Na skuteczność i efektywność preparatu wpływają również takie czynniki jak: spożywanie minimum 2 litrów wody dziennie, odpowiednia ilość owoców i warzyw w diecie oraz dbałość o higienę i aktywność fizyczną. 

Flexidium 400 – cena i dostępne promocje 

Producent na swojej stronie internetowej (https://flexidium400.pl/) wychodzi z inicjatywą w stronę swojego klienta i oferuje 3 pakiety, z których można skorzystać. 

1) Program Start – dedykowany klientowi, który rozpoczyna kurację i po raz pierwszy spotka się z produktem. W ten sposób producent umożliwia wypróbowanie suplementu oraz przekonanie się jak wpływa on na organizm. Kolejnym razem klient może może zdecydować się na pakiet rozszerzony. Opakowanie zawiera 60 kapsułek na okres miesięcznego stosowania. Kup teraz za 159 złotych! 

Oszczędzaj i skorzystaj z darmowej dostawy: 

2) Program Polecany (Oszczędzisz 32%) – obejmuje 3-miesięczną kurację i zawiera 3 opakowania produktu, 2+1 gratis (180 kapsułek) Najbardziej rekomendowany przez producenta ze względu na gwarancję pojawienia się efektów terapeutycznych w tym czasie przy regularnym stosowaniu. Kup teraz za 322 złote!

3) Program MAX (Oszczędzasz 54%) – zapewnia kompleksową 6-miesięczną kurację. Zawiera 6 opakowań, 3+3 gratis (360 kapsułek). Dalsze suplementowanie Flexidium 400 po wyeliminowaniu objawów chorobowych gwarantuje utrzymanie stawów w dobrej kondycji oraz profilaktykę. Kup teraz za 435 złotych!

Ceny mogą ulegać zmianie w zależności od obowiązujących promocji, dlatego najlepiej regularnie odwiedzać stronę internetową i korzystać z najlepszych ofert! Zapłać za swoje zdrowie jedyne 3 złote w skali jednego dnia! Czy to tak wiele, żeby zrobić coś dla siebie? 

Flexidium 400 – gdzie kupić?  

Zawsze najlepiej jest korzystać ze sprawdzonych i oryginalnych stron, na których dostępne są dane produkty. Zwłaszcza jeżeli dotyczy to suplementów lub leków. W tym wypadku producent zaprasza na swoją stronę internetową – https://flexidium400.pl/, na której znajdziesz preparat Flexidium 400. Nie jest on dostępny w aptekach stacjonarnych oraz internetowych, w związku z tym dokonywanie zakupów na Allegro lub innych mniej znanych stronach nie jest wskazane i wyłącznie na własną odpowiedzialność. 

Flexidium 400 – opinie klientów 

Ponad 86% osób przyjmujących preparat Flexidium 400 otwarcie przyznaje, że od momentu rozpoczęcia stosowania kondycja ich stawów uległa znaczącej poprawie. Skuteczność produktu została potwierdzona wśród sportowców oraz osób w wieku podeszłym. Pierwsza grupa rekomenduje suplement Flexidium 400 innym sportowcom. Na wielu forach internetowych można znaleźć szereg pozytywnych opinii na jego temat, co utwierdzi w przekonaniu, że warto w ten preparat zainwestować. To tylko nieliczne przykłady: 

Julia, 32 lata 

,,Siedzę (dosłownie) w pracy czasem po 10 godzin na dzień. Po pracy już raczej nie mam okazji, ani ochoty do ćwiczeń. Powiem Wam, że nawet się nie zdziwiłam jak zaczęły mnie boleć plecy, a potem stawy w nogach czy nadgarstki. Na szczęście jest Internet – posprawdzałam co obecnie się stosuje na takie problemy. No i właśnie preparaty z kolagenem i kwasem hialuronowym. Pozostało wybrać tylko ten odpowiedni, tak trafiłam na Flexidium 400. Mogę tylko napisać, że jestem bardzo zadowolona. Wszelkie problemy z nadgarstkami ustąpiły, bóle stały się łagodniejsze i o wiele rzadsze. Praca mi szła znowu bez problemu, bo w końcu mogłam się na niej skupić, zamiast myśleć o bólu. Od siebie dziękuję i polecam!” 

Jarek, 41 lat 

„Kiedyś uprawiałem aktywnie kulturystykę, co niestety odbiło się na stawach. Nie mogłem podnieść nawet lekkiej sztangi i bałem się, że już nigdy nie wrócę do treningów. Lekarz powiedział mi o Flexidium i po kilku tygodniach z powrotem zacząłem dbać o mięśnie. Działa fantastycznie, dwie tabletki dziennie i już nie pamiętam co to jest ból stawów”  

Julia, 61 lat 

,,Ja i mój mąż kochamy nasz ogród. Często go pielęgnujemy i nic nas tak nie relaksuje jak codzienna praca przy kwiatach i warzywach. Rok temu dostrzegłam, że mój mąż nie miał już tyle energii, skarżył się na bóle w kręgosłupie i kolanach, a praca w ogrodzie przestała sprawiać mu przyjemność. Bardzo się zmartwiłam! Na szczęście przyjaciółki poleciły mi Flexidium 400. Kupiłam te tabletki dla męża i sama zaczęłam zażywać. Jego stan znacząco się poprawił. Już nie narzeka na stawy i dalej wspólnie pielimy grządki. Moje stawy też są odpowiednio chronione i jestem pewna, że posłużą mi jeszcze na długie lata. Polecam!” 

Flexidium 400 – warto, czy nie warto? 

Jaki jest ostateczny werdykt? Czy wypróbujesz suplement Flexidium 400? Zadbasz o swoje stawy i wyeliminujesz dolegliwości istotnie obniżające jakość Twojego życia? Już wiesz, że niczym nie ryzykujesz. Wiesz, że warto. Wiesz, że jest to w pełni bezpieczne, niewymagające żadnego wysiłku. Wielu już wypróbowało – możesz wypróbować i Ty! Dobrowolnie, bez przymusu. A jeżeli brakuje pewności, zawsze istnieje możliwość zapytania innych. Zastanów się! 

Sending
Ocena artykułu
4 (1 głos)
Autor
mgr inż. Anna Lewkowicz
Dietetyk